Mostové žeriavy dvojnosníkové

Potrebujete žeriav alebo žeriavy? U nás nájdete rôzne druhy žeriavov. Ponúkame aj mostové žeriavy dvojnosníkové. Tieto dvojnosníkové mostové žeriavy slúžia na manipuláciu s predmetmi tam, kde potrebné prepravovať tieto predmety na väčšej ploche a častejšie.   Často sa využívajú v skladoch alebo dielňach.

Výhody: subtílne rozmery, veľká obslužná plocha, variabilné riešenie. Vhodné pre ťažké bremená. Cena závisí od typu prevedenia a vybavenia.

Poskytujeme kompletnú dodávku pre mostové žeriavy, ktorá zahŕňa projekt, výrobu, montáž, skúšky, uvedenie do prevádzky a tiež spracovanie technickej dokumentácie. Ponúkame aj žeriavové dráhy a v prípade záujmu je možné dodať k žeriavu aj žeriavovú dráhu

Základné informácie pre jednononíkové mostové žeriavy

Konštrukcia samotných nosníkov, ktoré majú dvojnosníkové mostové žeriavy, je závislá na požadovanej nosnosti a rozpätí. Nosník môže byť vyrobený z valcovaného profilu alebo zváranej skriňovej konštrukcie.  Bremeno sa dvíha pomocou lanového  kladkostroja ktorý je umiestnený na nosníkoch dvojnosníkového mostového žeriava. Výška zdvihu môže byť rôzna, a tiež je možné regulovať rýchlosť zdvihu, či pridať mikrozdvih. Súčasťou žeriavu je (podľa priania zákazníka) kompletné elektroinštalačné vybavenie. Ovládanie dvojnosníkového mostového žeriavu je zabezpečované závesným ovládačom, rádiovým diaľkovým ovládaním, ovládaním s pozície žeriavového kresla alebo z pozície ovládacej kabíny mimo žeriavového poľa. Celkové prevedenie dvojnosníkového mostového žeriavu sa dá prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Cena závisí od typu prevedenia a vybavenia. Pre viac otázok ohľadom dvojnosníkových mostových žeriavov nás neváhajte kontaktovať alebo nám zašlite dopyt pomocou nášho dopytového formuláru.

Mostové žeriavy dvojnosníkové